Make your own free website on Tripod.com
Giris sayfasina dön
TARIK'IN YASAMI
FOTO GALERI
SANATCILAR

19 Haziran 1971 Mersin dogumlu Tarik'in tam adi Tarik Ata Simsek. Ailesinden ayri yasayan Tarik, bu programa katilmak için dost bildigi gitarini eline aldi Mersin'den kalkip Istanbul'a geldi.

Tarik'in meslegi müzisyen. Geçmisine baktigimizda onun profesyonel anlamda sahneye çikip, kendine özellikle Güney bölgelerimizde fan grubu olusturmus oldugunu görüyoruz. Tarik'i çogumuzdan önce taniyanlar, Antalya, Izmir ve Marmaris yerlileri veya oraya giden turistler...

Anadolu Üniversitesi Iktisat Fakültesi'nden mezun olan Tarik, kendi söz ve bestelerini çok uzun yillar önce yaratmiþ. Aslinda, bugüne kadar biriktirdigi, neredeyse bütün solistlerimizin yeni albümlerine hit olabilecek kadar söz ve bestesi var. Simdi popüler isimler onun pesinde... Gece klüplerinden en cok istek alan sarkilar onunki...

Tarik, ilk bestesini yaptigi günü düsündügünde, aklina aci hatiralar da geliyor. O gün, anneannesini kaybettiðinin gün olmus.

Yesim Salkim'ýn plak sirketi Yesil Müzik'ten çikan ilk albüm Of Deli Gönül'ün, ilk hafta satisi 500 bin adete ulasti... Türkiye'nin gelmis geçmis en büyük starlarinin dudagini isirtacak rakama 1 milyona doðru da hizla gidiyor... Hülya Avsar, Tarik'a beste ismarliyor, Mustafa Sandal da albüm yapmak konusunda israr ediyor.
ALBÜMLERI
Kusursuz Ask
Of Deli Gönül
Giris sayfasina dön
POSTER STORES
Special Poster Stores:


Poster Stores


Art Prints
Sport Poster SitesFormula OneCelebrity Sites

1
2